شغل تنها کاری برای امرارمعاش نیست بلکه نشان‌دهنده خود وجودی ماست. هر کسب‌وکار نوپایی که در شتاب شکل می‌گیرد مبتنی بر همین بینش از دیگران متمایز می‌شود. ما به دنبال تغییرات مثبت و طولانی‌مدت هستیم تا با استفاده از آخرین فناوری‌ها، دنیایی برای بهتر برای کار کردن بسازیم.

در شتاب تلاش می‌کنیم کارآفرینان حوزه منابع انسانی را با ابزارها، مهارت‌ها و استراتژ‌ی‌های مختف تجهیز کنیم تا بتوانند با تسلط بیشتر رشد کنند و کسب‌وکارشان را توسعه دهند. البته هر روز با چالش‌های جدیدی روبرو خواهید شد، ما کتابچه راهنمای شماییم تا به یک کارآفرین برتر تبدیل شوید.

با وجود عدم اعتماد اشخاص حقیقی و حقوقی در بحث سرمایه‌گذاری در حوزه استارت‌آپ‌ها، نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه یکی از عوامل شکست آنهاست که ما با افتخار در زمینه تولید و توسعه کسب‌وکارهای نوپای بسیاری فعالیت داشته‌ایم و این تجربه پشتوانه محکمی برای اعتماد در سرمایه‌گذاری است.

طرح‌های نوپا (Startup) در عین جذابیت و پر سود بنظر رسیدن، ریسک‌ها و چالش‌های زیادی نیز به همراه دارند. تجربه راه‌اندازی و مشاوره برای طرح‌های موفق و گاهاً شکست خورده، تجربه‌های خوبی را برای این مجموعه بر جا گذاشته است که ما وظیفه خود را نشر و به اشتراک‌گذاری این طرح‌ها می‌دانیم.

برنامه ما سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های منابع انسانی است تا با ساختاری درست و متمرکز، تجربه‌ای منحصربفرد بسازیم. در واقع با تعامل بهتر و البته استفاده از فناوری روز دسترسی سریعتر به استخدامی شایسته را فراهم می‌کنیم؛ برای اینکار نیز برنامه‌های متعددی را فراهم کردیم که متناسب با کسب‌وکار در اختیارتان قرار می‌گیرد.

ما پلی برای رسیدن به یک پلتفرم قدرتمند در حوزه منابع انسانی هستیم اما چگونه؟ در کنار سرمایه‌گذاری مالی، فرصتی را مهیا می‌کنیم تا با دسترسی به مجموعه‌ای از متخصصان را برای ورود به بازار، توسعه محصول، منتورینگ و… بتوانید عملکردی بهتر برای شکل دادن به آینده کسب‌وکارتان از خود نشان دهید.