شرکت پردازش اطلاعات شتاب (سهامی خاص) از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات آغاز نموده و طی قریب به دو دهه تجربه، موفق به انجام چند پروژه داخلی و بین‌المللی گردیده است. این شرکت با بهره‌مندی از کارشناسان خبره، متعهد و متخصص، در بسیاری از زمینه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کارنامه درخشانی دارد و افتخار ارایه خدمات مستمر قابل قبولی را به مشتریان در پیشینه خود ثبت کرده است.

شتاب بر این باور است که همواره بزرگترین داشته خود، نیروی انسانی خلاق، مشتاق به رشد و متعهد بوده و این سرمایه­ انسانی با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های فناوری اطلاعات روز دنیا، در ایجاد رضایت به بهره‌برداران راه‌کارهای ارایه شده مبتنی بر فناوری تلاش می‌نماید.

راهکارهای خلاقانه سازمانی شتاب، تمرکز خود را بر رفع مشکلات اصلی سازمان­ها و صاحبان کسب و کار گذاشته است. نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا:

   • افزایش رضایت مشتریان
   • بهبود کیفیت محصولات و خدمات
   • نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین
   • افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی
   • رقابت سالم و اصولی با رقیبان

جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های شتاب باشد.

ماموریت و چشم‌انداز ما در شتاب

ماموریت ما این است که با استفاده از فناوری‌های روز دنیای نرم افزار و با بهره‌گیری از خلاقیت سرمایه‌های انسانی باهوش، کسب و کارها را دوست داشتنی­‌تر، پربازده و موثرتر کنیم. چشم‌انداز ما ایجاد حس رضایت با خلق راهکارهای مبتنی بر فناوری، به منظور پاسخ به نیازهای روزمره صنایع و صاحبان کسب‌وکار است.

meeting-min-1-min