درباره شرکت پردازش اطلاعات شتاب

شرکت پردازش اطلاعات شتاب (سهامی خاص) از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات آغاز کرد. ما در طول این مدت، موفق به انجام چند پروژه داخلی و بین‌المللی شدیم. 

شرکت شتاب با بهره‌مندی از کارشناسان خبره، متعهد و متخصص، در بسیاری از زمینه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، کارنامه درخشانی دارد و توانسته است افتخارات زیادی را در زمینه ارائه خدمات به مشتریان، در کارنامه خود ثبت کند.

شرکت شتاب بر این باور است که همواره بزرگ‌ترین داشته‌اش، نیروی انسانی خلاق، مشتاق به رشد و متعهد است. راهکارهای خلاقانه سازمانی شرکت شتاب، تمرکز خود را بر رفع مشکلات اصلی سازمان‌ها و صاحبان کسب‌و‌کار گذاشته است. نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های شتاب از ابتدای راه باعث موارد زیر شده است:

  • افزایش رضایت مشتریان
  • بهبود کیفیت خدمات
  • نوآوری در ارائه‌ خدمات
  • افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی
  • رقابت سالم و اصولی با رقیبان
logo (1)

مأموریت ما این است که با استفاده از فناوری‌های روز دنیای نرم افزار و با بهره‌گیری از خلاقیت سرمایه‌های انسانی باهوش، کسب و کارها را مفید، پربازده و مؤثرتر کنیم.

چشم‌انداز ما ایجاد احساس رضایت با خلق راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، به منظور پاسخ به نیازهای روزمره صنایع و صاحبان کسب‌وکارها است.

محصولات اصلی ما

test pro

ارزیابی کارجویان و کارمندان

تست پرو – TestPro

با کمک پلتفرم تست پرو، با راهکاری نوین، توانمندی متقاضیان استخدام و همچنین کارمندان خود را ارزیابی کنید و با آزمون‌های مهارت‌سنجی، شایسته‌ترین همکاران واجد شرایط را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

job offer pro

کاریابی و استخدام

جاب آفر – JobOffer Pro

جاب‌آفر، ابزاری است که به استعدادها کمک می‌کند در مسیر شغلی‌شان تجربه بهتری داشته باشند و شغل مدنظرشان را میان آگهی‌ها پیدا کنند و به سازمان‌ها کمک می‌کند تا بهترین استعدادها را کشف کنند.